niedziela, 1 czerwca 2014

Miesiąc

Zebrałam się w sobie żeby napisać tę notkę, gdyż zorientowałam się jak wielu czytelników Darkness sądzi, że zawiesiłam bloga. Dla jasności; NIE, BLOG NIE JEST ZAWIESZONY. Gdyby tak było, to od razu zostalibyście o tym poinformowani.

Doskonale zdaję sobie sprawę, że minął miesiąc od jakiejkolwiek wieści z mojej strony, nie tylko na tym blogu. Odsunęłam się od internetowego świata zapewne za sprawą tego, że moje życie prywatne zaczęło kwitnąć. Nie myślałam o blogach, nie sprawdzałam poczty, co - kiedy tak teraz myślę - jest do mnie zupełnie nie podobne.

Słuchajcie, został niespełna miesiąc szkoły i to pewnie jest głównym powodem mojego zawirowania i braku czasu i sił na naskrobanie czegoś. Muszę wziąć się za naukę, bo żarty się skończyły...

Dajcie mi jeszcze kilka tygodni, dwa, może trzy na zregenerowanie sił, poprawienie ocen i napisanie rozdziału. Obiecuję, że rozdział pojawi się, w swoim czasie, cierpliwości.

Do tego, mogę Wam zdradzić, że powoli powracam do swoich Potterowskich korzeni. Bo przecież moja "blogowa" przygoda zaczęła się właśnie od tematyki Harry'ego Pottera. Dopiero później zeszłam na Harry'ego Stylesa.
Tak więc, czytając od nowa powieści J.K. Rowling zdałam sobie sprawę jak bardzo tęsknie za magią w opowiadaniach. 

Dlatego, gdy opublikuję rozdział 17 Darkness mam nadzieję, że będę mogła zaprosić Was na nową historię Fremione. Oczywiście jeśli wśród fanów 1D znajdą się fani Pottera ;)

A jak na razie żegnam się z Wami i mam nadzieję, ze nie macie mi za złe tej ciszy.


4 komentarze:

 1. Spoczko bede czekac rozumiem cie
  I chetnie jesli chodzi o Pottera - zawsze xD

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja będę czekała.
  Ale... Fremione? Naprawdę? Może lepiej Draco + jakaś fikcyjna dziewczyna? Takie kocham najbardziej! :D

  A w ogóle wiesz, że na Kruczych pojawił się już Twój zamówiony szablon, już jakieś mieciąc-2miesiące temu? :)

  OdpowiedzUsuń
 3. będę czekać a nowy blog może być fajny w końcu mam aż 4 miesiące wolnego więc coś muszę robić :)
  @SexyKociak_xo

  OdpowiedzUsuń
 4. Harry potter? :3
  Odpowiadam Tak!
  Czekamy! :*

  OdpowiedzUsuń